Odhlučnenie podlahy

Ponúkame Vám dve riešenia: 

Professional a Premium.

Na základe úvodnej konzultácie Vám v prípade potreby upravíme materiálové prevedenie a celkovú konštrukciu na mieru.

Odhlučnenie podlahy Vám pomôže zbaviť sa zvukom šíreného hluku od spodného suseda ako je hlasná hudba, TV alebo krik. Na druhej strane slúži na utlmenie kročajového hluku od Vás k susedom pod Vami. V našich riešeniach kombinujeme zvukovo-nepriezvučné materiály spolu s kročajovou izoláciou pre nadobudnutie oboch výhod.  

U zákazníkov je veľmi obľúbené a vyhľadávané Riešenie Premium kvôli jeho funkčným vlastnostiam. Obsahuje zdvojené vrstvy zvukovej a kročajovej izolácie, vďaka čomu výrazne zvyšuje vzduchovú nepriezvučnosť podlahy a efektívne eliminuje kročajový hluk. 

Riešenia už od 99€/m²

Prečo využiť práve naše služby?

Riešenia na kľúč

12 rokov skúseností

Rýchla realizácia

Množstvo spokojných zákazníkov

Na základe Vašich potrieb a špecifikácie problému Vám vieme presne na mieru pripraviť najvhodnejšie riešenie. Vyberieme pre Vás ideálnu kombináciu materiálov a optimalizujeme systém tak, aby sme dosiahli maximálne zníženie hluku a to s ohľadom na Vašu peňaženku.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám dokážeme pomôcť rýchlo a efektívne. Ak máte problém s hlučnými susedmi, Váš byt susedí s výťahom, nemáte súkromie v kancelárskych priestoroch alebo máte zlú akustiku v štúdiu, vieme ako na to. 

Máte otázky? Radi Vám ich zodpovieme.