Odhlučnenie stropu

Ponúkame Vám dve riešenia: 

Professional a Premium.

Na základe úvodnej konzultácie Vám v prípade potreby upravíme materiálové prevedenie a celkovú konštrukciu na mieru.

Odhlučnenie stropu napomáha zbaviť sa bežného hluku od susedov nad Vami, akým je hlučná televízia, hlasité púšťanie hudby alebo iné zvukom šírené zvuky. Samo o sebe však nie je dostatočne efektívne pri probléme s kročajovým hlukom. V prípade, že Vás ruší dupot, padajúce predmety alebo vŕzganie stoličiek, ideálnym riešením je odhlučnenie podlahy susedov nad Vami. 

Zvuk od horného suseda sa zvyčajne šíri aj konštrukciou budovy, často konkrétnou stenou. Identifikovať ju ľahko dokážete aj sami – stačí priložiť ucho. Pokiaľ nie je možné odhlučniť susedovu podlahu, odporúčame Vám odhlučniť nie len strop, ale aj problematickú stenu. Vďaka tomu získate väčší pokoj a ticho vo Vašich priestoroch.

Riešenia už od 139€/m²

Prečo využiť práve naše služby?

Riešenia na kľúč

12 rokov skúseností

Rýchla realizácia

Množstvo spokojných zákazníkov

Na základe Vašich potrieb a špecifikácie problému Vám vieme presne na mieru pripraviť najvhodnejšie riešenie. Vyberieme pre Vás ideálnu kombináciu materiálov a optimalizujeme systém tak, aby sme dosiahli maximálne zníženie hluku a to s ohľadom na Vašu peňaženku.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám dokážeme pomôcť rýchlo a efektívne. Ak máte problém s hlučnými susedmi, Váš byt susedí s výťahom, nemáte súkromie v kancelárskych priestoroch alebo máte zlú akustiku v štúdiu, vieme ako na to. 

Máte otázky? Radi Vám ich zodpovieme.