odhlucnenie.sk

Logo východiskové Photoshop copy

Odhlučnenie stropu

Ponúkame Vám dve úrovne riešení:
Professional a Premium.

V prípade potreby Vám pripravíme riešenie na mieru.

Odhlučnenie stropu napomáha zbaviť sa bežného hluku od susedov nad Vami, ako napríklad hlučná televízia, hlasité púšťanie hudby. Samo o sebe však nie je dostatočne efektívne pri probléme s kročajovým hlukom. V prípade, že Vás ruší dupot, padajúce predmety alebo vŕzganie stoličiek, ideálnym riešením je odhlučnenie podlahy susedov nad Vami. 

Zvuk od horného suseda sa zvyčajne šíri aj konštrukciou, často konkrétnou stenou. Identifikovať ju ľahko dokážete aj sami – stačí priložiť ucho a počúvať. Pokiaľ nie je možné odhlučniť susedovu podlahu, odporúčame Vám odhlučniť nie len strop, ale aj problematickú stenu.

Riešenia Professional

Už od 139€/m² (cena za prevedenie Professional 1)

Základné riešenie odhlučnenia stropu, ktoré však stačí na utlmenie bežného hluku a výrazne pomôže aj s útlmom hluku z konštrukcie. Zlepšenie o približne 70-80%, v závislosti od intenzity hluku a pôvodnej konštrukcie.

Riešenia Premium

Už od 159€/m² (cena za prevedenie Premium 1)

Veľmi výkonné protihlukové riešenia obsahujúce špeciálnu protivibračnú fóliu. Tá primárne slúži na zabránenie prenosu vibrácií do konštrukcie a v rámci jej súčastí. Zároveň zvyšuje vzduchovú nepriezvučnosť riešenia.

Trápi Vás hluk?

Napíšte nám.