odhlucnenie.sk

Logo východiskové Photoshop copy

MicroOffice SilentLab

Keď jediné, čo si prajete, je kľud na prácu.

Koncept

Ikonické rady MICROOFFICE a SPARK vytvárajú oázu ticha priamo uprostred akéhokoľvek priestoru. Či si potrebujete vybaviť pracovný telefonát, sústrediť sa na prácu alebo si dopriať súkromie, jediné čo Vás delí od kľudu je cvaknutie dverí. Odhlučnené kancelárie od SilentLabu Vám dodajú absolútne súkromie, zatiaľ čo pocitovo a vizuálne zostanete prepojení s okolitým svetom.

Technológia

MicroOffice využívajú inovatívny ventilačný systém, ktorý zabezpečuje stály prísun čerstvého vzduchu. LED osvetlenie, elektrická zásuvka, pohybový senzor či ovládací panel sú štandardným vybavením. 

Materiály

Nepriezvučnosť konštrukcie zabezpečuje stena z dubového dreva, akustická výplň a protihlukové sklo. Masívna konštrukcia je pokrytá na dotyk príjemnými látkami, ktorých farbu a štruktúru si môžete sami vybrať.

Akustika

Kvalitné materiály, tichý ventilačný systém a precízne zvukotesne dvere dosahujú najvyššiu možnú mieru izolácie vonkajšieho aj vnútorného zvuku. Kľudný a príjemný interiér zabezpečuje optimálne rozmiestnenie pohltivých materiálov.

Dizajn

Moderný koncept s minimalistickým a funkčným dizajnom. Horizontálne delenie čalúnených plôch rozbíja veľkosť jednotky a podporuje eleganciu. Interiér vychádza z ideálnej ergonómie a správneho výškového rozloženia pre vaše maximálne pohodlie.

SPARK 1-4

SPARK predstavuje novú, inovatívnu radu, ktorá prináša ticho a kľud aj do náročných podmienok výrobných a logistických hál či zdravotníckych zariadení. Od čalúnených rád MICROOFFICE sa odlišuje vysoko kvalitným plášťom z práškovanej oceli. 

SPARK je prvá akustická kancelária so zvýšenou mechanickou odolnosťou. Stále si však zachováva maximálnu funkčnosť a elegantné krivky. Poradí si aj v tých najnáročnejších podmienkach a navyše je nenáročná na údržbu. 

SPARK je dostupný vo verziách pre 1, 2 a 4 osoby.

 

SPARK 1-4

SPARK 1

SPARK 2

SPARK 4

UNIQ

Občas potrebujete kľud na sústredenie, ale zároveň chcete zostať v kontakte s dianím v kancelárií. UNIQ rešpektuje obe požiadavky. Presklená strecha a dve steny prepúšťajú dostatok prirodzeného svetla, protihlukové sklo a akustické čalúnenie sa postarajú o dokonalé odhlučnenie.

PRIME

Ideálny priestor pre sústredenú prácu v hlučnej kancelárií pre jednu osobu. PRIME poskytuje nie len dostatočné súkromie a kľud, ale slúži tiež ako akustický prvok. Vďaka čalúneniu na stenách z kvalitných akustických materiálov pohlcuje okolité zvuky a tlmí hluk v kancelári.

MicroOffice Prime

Detail

QUADRIO 1

QUADRIO 2

QUADRIO 3

QUADRIO 4

QUADRIO 1-4

Univerzálny systém QUADRIO rastie s vami. Vyberte si jednu zo štyroch dostupných variant, ktoré budú vyhovovať vám i vašim kolegom. 

QUADRIO I pre 2-4 osoby vám poskytne súkromie i dostatok pohodlia. 

Do QUADRIO II sa pohodlne vojde až 5 osôb a tak poskytne komfortný priestor pre nerušené tímové stretnutia.

QUADRIO III prináša variantu s preskleným stropom, ktorý do vnútra prepustí dostatok prirodzeného denného svetla, vďaka čomu sa bude počas dlhších jednaní cítiť pohodlne. Zmestí sa do neho až 8 ôsob.

QUADRIO IV poskytuje ideálny priestor pre 9 osôb. Získate v ňom plnohodnotnú zasadaciu miestnosť bez nutnosti nákladnej rekonštrukcie priestorov.

CUBIQ

Potrebujete sa sústrediť? Hľadáte miesto, kde môžete nerušene premýšľať alebo diskutovať s kolegami? Ticho uprostred kancelárie Vám poskytne variabilný focus room CUBIQ pre 2 až 4 osoby. Vďaka svojím rozmerom môžete nahradiť jedno pracovné miesto dokonalou oázou ticha. Ponúka až štyri rôzne varianty zariadenia. Do CUBIQu sa vojde napríklad barové státie, pohodlné kreslá či vybavenie pre videokonferenciu.

Materiálové rady

SOFT

Základná rada SOFT je najdostupnejšou verziou produktov SilentLab. Spája funkčnosť a jednoduchosť materiálu. Látka BOMBAY pôsobí seriózne a zároveň hrejivo. Navyše má vode odpudivú úpravu a je odolná proti znečistenou. 

Zloženie: 100% polyester

Gramáž: 350g/m²

Odolnosť: 100 000 martindale

AMBIENT

Stredná rada AMBIENT predstavuje dve atraktívne voľby: látku ASPECT s jemným vzorom príjemným na dotyk. Vyrobená je z nehorľavého vlákna Trevira CS. Druhou voľbou je odolná látka WOOLLAND z prírodných vlnených vlákien, ošetrená proti horľavou a vodu odpudivou úpravou.

ASPECT

Zloženie: 75% Trevira CS / 25% polyester

Gramáž: 325g/m²

Odolnosť: 50 000 martindale

WOOLLAND

Zloženie: 70% recyklovaná ovčia vlna / 30% polyamid

Gramáž: 400 g/m²

Odolnosť: 100 000 martindale

PULSE

Najvyššia rada PULSE kladie dôraz predovšetkým na špičkovú textúru a dokonalý hmatový zážitok, najmä vďaka použitiu prírodných materiálov.

SYNERGY

Zloženie: 95% panenská ovčia vlna / 5% polyamid

Gramáž: 400g/m²

Odolnosť: 100 000 martindale

BLAZER

Zloženie: 100% panenská ovčia vlna

Gramáž: 460g/m²

Odolnosť: 50 000 martindale

Zaujali vás odhlučnené kancelárie z našej ponuky?

Radi Vám poskytneme bližšie informácie, zavolajte nám
+421 918 541 532